جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • نصب برچسب حاوی اطلاعات شناسایی کالابرروی مصنوعات طلاوجواهربدون کد ضروری است

   در راستای مبارزه با عرضه مصنوعات طلا ، جواهر و نقره قاچاق تاکید شد :

   نصب برچسب حاوی اطلاعات شناسایی کالابرروی مصنوعات طلاوجواهربدون کد ضروری است

   نصب برچسب حاوی اطلاعات شناسایی کالابرروی مصنوعات طلاوجواهربدون کد ضروری است

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی نصب برچسب حاوی اطلاعات شناسایی کالا برروی مصنوعات طلا و جواهر بدون کد شناسه را ضروری دانست .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی جلسه هماهنگی مبارزه باعرضه مصنوعات طلا ، جواهر و نقره قاچاق با حضور دستگاه ها و اتحادیه مربوطه درمحل این سازمان برگزار و تکالیف دستگاه های مربوطه ازطرف ستاد مرکزی ابلاغ شد .

   اسماعیل عطاپور در این جلسه افزود : قاچاق مصنوعات طلا و جواهر  آسیب جدی به تولید داخلی وارد نموده و موجب خروج ارز از کشورمی شود .

   وی خواستار استفاده از تجارب و ظرفیت کارشناسی اتحادیه طلا و جواهر درگشت های مشترک بازرسی از تولیدکنندگان ، بنکداران و خرده فروشان شد و ادامه داد : فرایند اجرایی و تعیین مدت زمان اجرای طرح نصب برچسب شناسایی کالا از طریق اتحادیه و اداره ضروری است .

   وی همچنین بر پیگیری مستمرگشت های مشترک  بازرسان سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اتحادیه طلا و  جواهر با همکاری های هر چه بیشتر و بهتر نیروی انتظامی درمبارزه با قاچاق طلا و جواهر تاکید کرد و اظهار داشت : شناسایی عرضه کنندگان عمده طلا و جواهر قاچاق ، عرضه کنندگان فاقد مجوز طلا در قالب کیفی و واحدهایی که اطلاعات خود را در اختیار بانک اطلاعاتی قرارنمی دهند ؛ را در مبارزه با قاچاق بسیارمهم دانست .

   در این جلسه  موضوع ارزش افزوده ، کاهش صادرات به دلیل قیمت تمام شده بالا و مباحث گمرکی و  بروکراسی های موجود از دلایل رکود در بازار طلا عنوان گردید .

   عطاپور ضمن تشکر از اقدامات اتحادیه و اداره استاندارد ، نصب کد برروی تولیدات داخلی راجدی ارزیابی کرد و بر اطلاع رسانی ازطریق اتحادیه و نصب بنر در بازار عرضه طلا و جواهر به منظور آگاهی بخشی به فعالین این حوزه تأکیدکرد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,483,086
تعداد بازدید امروز : 1,653
آخرین به روزرسانی : 13:41  1397/04/26
Page created in 2.8733022212982 seconds.
memoryUsage : 47193Kb