جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • برگزاری دومین جلسه کمیته مدیریت عملکرد سازمان

   برگزاری دومین جلسه کمیته مدیریت عملکرد سازمان

   برگزاری دومین جلسه کمیته مدیریت عملکرد سازمان

   دومین جلسه کمیته مدیریت عملکرد سازمان با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خانم دکتر فرید برگزار شد .

    به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی در اجرای سیاست های دولت ، الزامات قانون نقشه راه اصلاح نظام اداری و قانون مدیریت خدمات کشوری درخصوص ابلاغ برنامه های عملیاتی تحول اداری سال 1396 جلسه مدیریت عملکرد با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ، نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و نمایندگان معاونت های تخصصی سازمان به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف ارزیابی عملکرد سازمان در حوزه شاخص های عمومی و اختصاصی روز گذشته تشکیل شد  .

   بر این اساس "یوسف پایدار"معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان به تشریح وضعیت سازمان از تاریخ ادغام دو وزارتخانه صنایع و معادن و بازرگانی پرداخت .

   وی گفت : با ادغام سازمان های بازرگانی و صنایع و معادن ، فصل جدید و پیچیده ای در حوزه فعالیتی با ایجاد سازمان صنعت ، معدن و تجارت بوجود آمد که گستره کاری آن مستلزم تعریف اهداف متناسب با بسترهای فعالیتی و ماموریتی آن بود.

   پایدار ادامه داد : علیرغم حذف 13 پست مدیریتی از معاونت تا کارشناس مسئولی در حوزه های تخصصی تلاش شد ، با تعامل ستاد وزارت متبوع و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اهداف متناسب با شاخص های هدفگذاری شده پیگیری شود و از این نظر شاهد ارتقای عملکرد سازمان از سال 93 به بعد بودیم و انتظار میرود با تعامل مضاعف با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان شاهد بهره وری بیشتر جایگاه عملکردی سازمان باشیم.

   در ادامه سرکار خانم فرید نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ضمن تشریح فرآیند اخذ نمره ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرائی در مورد نحوه مستندسازی اقدامات و پیگیری عملکرد اختصاصی و عمومی با تاکید بر پیگیری شاخص های هدفگذاری شده در تفاهم نامه سه ساله ، افزایش تعامل با سازمان مدیریت را خواستار شد تا از این منظر در پیشبرد عملکرد سازمان و استان اقدام موثری به عمل آید.

   در ادامه جلسه دبیر کمیته ارزیابی عملکرد سازمان به ارائه گزارش و مقایسه عملکرد سازمان در بعد شاخص های عمومی و اختصاصی در سال های 1394 و 1395 و بیان نقاط قوت و ضعف ارزیابی پرداختند که در شاخص های عمومی عملکرد سازمان در سال 1395 نسبت به سال قبل رشدی معادل 17 درصدی دارد. درشاخص های اختصاصی نیز روند مطلوبی طی شده است . همچنین  عملکرد سازمان در حوزه نوسازی و تحول اداری با ارتقای عملکرد سازمان از مبنای 700 به 695 رسیده است.

   در این جلسه نظرات و دیدگاه های مختلفی از طرف اعضای حاضر مطرح گردید و در نهایت مقرر شد:

   1- کلیه معاونت های تخصصی سازمان در راستاء افزایش تعامل با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نسبت به تسریع در ارسال اطلاعات مورد نیاز آن سازمان اقدام نمایند .

   2- افزایش جلسات مرتبط با ارزیابی عملکرد با حضور نمایندگان محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در دستور کار سازمان قرار داده شود .   

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,483,070
تعداد بازدید امروز : 1,637
آخرین به روزرسانی : 13:41  1397/04/26
Page created in 2.6448340415955 seconds.
memoryUsage : 46922Kb