جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • تعامل دو سویه اصناف و پلیس امنیت پایدار را در پی دارد

   در همایش پلیس و اصناف تاکید شد :

   تعامل دو سویه اصناف و پلیس امنیت پایدار را در پی دارد

   تعامل دو سویه اصناف و پلیس امنیت پایدار را در پی دارد

   همزمان با هفته نیروی انتظامی همایش پلیس امنیت و اصناف صبح امروز با حضور مسولان سازمان صنعت معدن و تجارت و فرماندهی انتظامی استان و همچنین جمع بسیاری از اصناف و روسای اتحادیه های صنفی شهرستان تبریز برگزار شد .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی "غلامعلی راستی" قائم مقام رئیس و معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی در این همایش با اشاره به اهمیت فعالیتهای صنفی در سایه امنیت و آرامش حاصل از تلاش شبانه روزی عوامل نیروهای انتظامی گفت : اصناف و بازاریان در همه عرصه های انقلاب حضور پرشور و معناداری داشتند و امروز شایسته است از همه ارگانها و نهادهای مرتبط بخواهیم تا با فراهم نمودن بستر مناسب برای فعالیتهای اقتصادی ، جبران زحمات این قشر از جامعه را فراهم نمائیم .

   وی فعالیت مداوم و توام با امنیت بیش از 120 هزار واحد صنفی در قالب 407 اتحادیه را مرهون زحمات نیروی انتظامی بوی‍ژه پلیس آگاهی و اماکن دانست و افزود : برگزاری به موقع و پرشور انتخابات اتحادیه های صنفی نشانگر حضور به موقع پلیس در مواقع حساس بازار و روند کسب و کار است .

   در ادامه سردار "حسن خانی" فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی نیز امنیت موجود در کشور را در جهان مثال زدنی دانست و اظهار داشت : همه ما در مقابل خون شهدا مسول هستیم و ایجاد امنیت جز یکی از اقداماتی است که باید در قبال خون شهدا به آن پایبند باشیم.

   وی ایجاد امنیت را مکمل جذب سرمایه گذاری عنوان نمود و گفت : در حال حاضر بالاترین جهاد برای همه در کشور ، پیشبرد اهداف تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی است .

   سردار حسن خانی ادامه داد : در تلاشیم برخی مسولیت ها را به دست خود اصناف بسپاریم چرا که معتقدیم امنیت باید بر پایه مردم باشد .

   در پایان این همایش ، از یکی از خانواده معظم شهدای اصناف ، رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت ، برخی روسای اتحادیه های صنفی و همچنین دست اندکاران حوزه اصناف در نیروی انتظامی ، با اهدا لوح تقدیر شد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,703,105
تعداد بازدید امروز : 1,963
آخرین به روزرسانی : 12:57  1397/07/25
Page created in 2.6496291160583 seconds.
memoryUsage : 48125Kb