جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • نقش تصمیم ساز اصناف در مدیریت شهری

   نقش تصمیم ساز اصناف در مدیریت شهری

   نقش تصمیم ساز اصناف در مدیریت شهری

   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : موفقیت هر اقدامی در مدیریت شهری نیاز به حضور اصناف و بازاریان در تصمیم سازی ها است .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی پیش از ظهر امروز رئیس و مدیران سازمان صنعت معدن و تجارت استان به همراه اعضای هیات مدیره اتاق اصناف تبریز به دیدار شهردار کلانشهر تبریز رفتند .

   حسین نجاتی رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان در ابتدای این دیدار ضمن تبیرک انتخاب مهندس ایرج شهین باهر به عنوان شهردار کلانشهر تبریز از وی به عنوان فردی مستقل و متخصص نام برد .

   وی افزود : حضور شخصی از یک خانواده بازاری در مسند مدیریت شهری کلانشهرتبریز نوید بخش روزهای پررونق بازار است .

   وی با اشاره به تاثیر گذاری اتاق و اتحادیه های صنفی تبریز در تصمیم گیریهای ملی ، از شهردار تبریز خواست با بهره گیری از این پتانسیل اتاق اصناف را به عنوان مشاور امین خود در تصمیم گیری های آتی بداند .

   نجاتی همچنین خواستار ارتباط تنگاتنگ مستمر و موثر اصناف و مدیران شهرداری تبریز بخصوصص در مدیریت شهری شد و تاکید کرد : اجرایی شدن هر تصمیم در سطح شهر وضعیت بازار را تغییر می دهد و در این حال ضروری است میران شهرداری ارتباز نزدیکی با اتاق اصناف تبریز داشته باشد .

   وی گفت : در ایام تبریز 2018 انتظار داریم شاهد فعالیت مداوم و شبانه روزی بازار در سطح شهر باشیم که این مهم با حمایت شهرداری محقق خواهد شد .

   در ادامه این دیدار صمیمی هریک از اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف تبریز به بیان دیدگاهها و پیشنهادهای خود پرداختند .

   بازار یکه از سه رکن اصلی شهر است

   ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز نیز در این دیدار بازار را جز یکی از سه رکن اصلی شهر به همراه میدان و مسجد عنوان نمود .

   وی افزود : مسجد نماد دیانت ، میدان نماد آزادی خواهی و بازار رکن اصلی اقتصاد شهر است و ما مصصم به حفظ هر سه رکن هستیم .

   وی حرکت بر اساس خواست مردم را حلقه مفقوده مدیریت شهری دانست و ادامه داد : برای تحقق همه برنامه های شهری محکوم به برآورده نمودن خواست مردم بر اساس قانون هستیم .

   شهردار تبریز از آمادگی خود و مدیران شهرداری تبریز در تعامل سازنده با اصناف خبر داد و اظهار داشت : گام اول در این مسیر حرکت در برنامه های تبریز 2018 است و از هر اقدامی از سوی اصناف در جهت رونق این ایام استقبال میکنیم .

   وی تاکید کرد : آماده ایم مدیریت و توسعه بازار را به اصناف بسپاریم .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,930,742
تعداد بازدید امروز : 1,581
آخرین به روزرسانی : 12:30  1397/10/28