جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • جلسات هم اندیشی مدیران واحدهای تولیدی با نمایندگان مجلس برگزار شد

   جلسات هم اندیشی مدیران واحدهای تولیدی با نمایندگان مجلس برگزار شد

   جلسات هم اندیشی مدیران واحدهای تولیدی با نمایندگان مجلس برگزار شد

   به همت سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی جلسات هم اندیشی مدیران و صاحبان صنایع استان با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بر گزار شد .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اولین جلسه از سلسله نشستهای مشترک مدیران واحدهای تولیدی و نمایندگان مردم در مجلس با حضور مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و نایب اول رییس مجلس شورای اسلامی در محل سازمان برگزار شد .

   مسعود پزشکیان در این جلسه و پس از شنیدن مشکلات بانکی واحدهای تولیدی در تماس با رئیس کل بانک مرکزی قرار ملاقاتی با وی در جهت رفع مشکلات صنایع استان در روزهای آتی منعقد نمود .

   وی در ادامه گفت : انتظار میرود در کنار طرح هر مشکل از سوی صاحبان صنایع پیشنهادات سازنده ای نیز مطرح شود .

   وی با تاکید بر سرعت بخشیدن در رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی از آنها به عنوان نمایندگان تشکل های صنفی خواست نسبت به ارائه پیشنهاد و راهکارهای عملی اقدام کنند .

   نایب رئیس مجلس با اشاره به اینکه برای حل مشکلات موجود فقط طرح مسئله کافی نیست گفت: تنها راه حل و فصل مشکلات و موانع موجود ارائه راهکارهای فوری و عملی است و ما نمایندگان هم قول می دهیم به صورت جدی پیگیر آن باشیم.

   اما به فاصله یک روز جلسه هم اندیشی مشابهی با شهاب الدین بیمقدار نماینده دیگر مردم تبریز آذرشهر و اسکو و همچنین عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با تعدادی از مدیران صنایع استان برگزار شد .

   در این نشست نیز بر رسیدگی سریع و کارآمد به مشکلات واحدهای تولیدی تاکید شد .

   بیمقدار همچنین در سخنان خود به ظرفیت صندوق توسعه ملی و بهره مندی از تسهیلات این صندوق تاکید کرد .

   وی همچنین در هشداری به مدیران دولتی استان گفت : کم کاری مدیران را در صحن علنی مجلس و با طرح سوال از وزیر مربوطه پیگیری خواهد کرد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,930,662
تعداد بازدید امروز : 1,501
آخرین به روزرسانی : 12:30  1397/10/28