جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • همایش پیشگیری از سوء مصرف مواد روانگردان وی‍ژه صنف آرایشگران زنانه در تبریز برگزار شد

   همایش پیشگیری از سوء مصرف مواد روانگردان وی‍ژه صنف آرایشگران زنانه در تبریز برگزار شد

   همایش پیشگیری از سوء مصرف مواد روانگردان وی‍ژه صنف آرایشگران زنانه در تبریز برگزار شد

   همایش یکروزه آموزشی پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و روانگردان‌ها برای صاحبان و متصدیان صنف آرایشگران زنانه با هدف تبیین وضعیت اعتیاد در زنان جامعه ، تدوین راهکارهای پیشگیری و مصون سازی زنان در برابر اعتیاد و عوارض و پیامدهای آن پیش از ظهر امروز به همت مدیران اتحادیه آرایشگران زنانه ، در محل سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی برگزار شد .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی ؛ در این همایش که با استقبال کم نظیر مدیران واحدهای صنفی آرایشگران زنانه تبریز همراه بود ؛ کارشناسان و صاحب نظران به معضلات ، مشکلات و آسیب‌های اجتماعی و روان شناختی ناشی از اعتیاد در بین بانوان و اقدامات پیشگیرانه از جمله اشاعه آموزش‌های صحیح و مبتنی بر اصول علمی و آشناسازی زنان با مضرات ابتلا به مواد مخدر اشاره شد .

   در این همایش با تاکید بر موضوع اعتیاد در بانوان و افزایش چشمگیر آن در سال‌های اخیر به عنوان یک چالش جدی در حیطه سلامت ، به اهمیت پیشگیری از اعتیاد بانوان و آشناسازی آنها نسبت به خطرات و عواقب اعتیاد اشاره شد .

   گفتنی است در ادامه این همایش علاوه بر موضوع سومصرف مواد مخدر به موضوعاتی همچون اثرات مخرب فضای مجازی و مهراتهای هوش هیجانی و اجتماعی پرداخت شد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,852,889
تعداد بازدید امروز : 947
آخرین به روزرسانی : 10:46  1397/09/24
Page created in 4.0043549537659 seconds.
memoryUsage : 47844Kb