جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • تجلیل از 44 حامی حقوق مصرف کنندگان آذربایجان شرقی

   تجلیل از 44 حامی حقوق مصرف کنندگان آذربایجان شرقی

   تجلیل از 44 حامی حقوق مصرف کنندگان آذربایجان شرقی

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن وتجارت استان گفت : 44 حامی مصرف کنندگان در سومین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان آذربایجان شرقی تجلیل می شود.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اسماعیل عطاپور افزود : سومین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان آذربایجان شرقی با حضور مسولان ارشد سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و همچنین مسولان استانی روز یکشنبه 13 اسفندماه سالجاری در محل مجتمع فرهنگی رفاهی پتروشیمی تبریز برگزار می شود .

   وی ادامه داد : هدف از برگزاری این همایش، گسترش و نهادینه کردن فرهنگ رعایت حقوق مصرف کنندگان، ایجاد و تثبیت و نهادینه کردن ساختار رقابتی سالم و تشویق فعالیت های بنگاه های اقتصادی در جهت حمایت موثر از حقوق مصرف کنندگان و تجلیل از تولیدکنندگان منتخب است.در این همایش از 44واحد تولیدی و خدماتی منتخب استانی که حقوق مصرف کنندگان را رعایت کرده اند با ارائه تندیس طلایی و گواهینامه طلایی، نقره ای و برنزی تجلیل خواهد شد.

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن وتجارت آذربایجان شرقی در خصوص فرآیند اجرای این همایش اظهار داشت : فراخوان این همایش از 6 ماه قبل در استان اطلاع رسانی شد و از بین بیش از یکصد و پنجاه واحد متقاضی ، 44 واحد به عنوان واحد نمونه از سوی کمیته فنی انتخاب شدند.

   وی گفت : قیمت، کیفیت، توزیع، خدمات قبل و پس از فروش ، اطلاع رسانی و کسب رضایت مشتری از شاخص های انتخاب واحدهای نمونه است .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,930,636
تعداد بازدید امروز : 1,475
آخرین به روزرسانی : 12:30  1397/10/28