جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • بهره برداری از 2 واحد تولیدی در شهرستان بناب

   بهره برداری از 2 واحد تولیدی در شهرستان بناب

   بهره برداری از 2 واحد تولیدی در شهرستان بناب

   بهره برداری از یک واحد تولیدی سیم جوش و افتتاح فاز توسعه واحد تولیدی خوراک دام در شهرستان بناب توسط استاندار آذاربایجان شرقی و همچنین نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی فاز سوم شرکت خوراک دام و طیور و آبزیان آذربایجان شامل دستگاه اکسترودر ( جهت تولید محصول فول فت سویا برای مصرف در کنسانتره های دامی و دام و طیور) با ظرفیت سالانه ۱۲ هزار تن و همچنین 6 سیلوی فلزی به ظرفیت ۶۰۰۰ تن با سرمایه‌گذاری 4.5 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی ۱۰ نفر مورد بهره‌برداری قرار گرفت
   گفتنی است تولیدات این شرکت در ۱۸ استان کشور مورد استفاده قرار گرفته و همچنین به کشورهایی نظیر آذربایجان ، عراق و ارمنستان نیز صادر می‌شود.
   در ادامه مرحله توسعه شرکت فولاد غرب بناب (اسپارک) نیز با خط تولید پودر جوشکاری افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
   این واحد تولیدی سومین تولید کننده پودر و سیم جوشکاری در کشور و اولین تولید کننده پودر و سیم جوشکاری در غرب کشور است .
   با افتتاح فاز اول این کارخانه سالیانه ۳ هزار تن انواع پودر جوشکاری و ۱۵۰۰ تن انواع سیم جوش تخصصی وارد چرخه اقتصادی کشور می شود که این امر زمینه اشتغال‌زایی مستقیم ۵۰ نفر را به همراه دارد.
   محصولات این شرکت حداقل در وندورلیست 100 شرکت برتر داخلی مصرف کننده محصولات جوشکاری ( اعم از شرکتهای وابسته به وزارت نفت ، وزارت نیرو ، شرکتهای لوله سازی ، کشتی سازی و استراکچر سازی و سایر صنایع ) قرار گرفته است .
   فاز دوم خط تولید این کارخانه شامل پودر و سیم با ظرفیت سالانه ۶ هزار تن پودر و ۳۰۰۰ تن سیم در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد که با راه‌اندازی آن نیز برای ۱۰ نفر شغل ایجاد می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,852,793
تعداد بازدید امروز : 851
آخرین به روزرسانی : 10:46  1397/09/24
Page created in 3.2441201210022 seconds.
memoryUsage : 47841Kb