جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • طرح مانیتورینگ معادن در آذربایجان شرقی اجرا می شود

   طرح مانیتورینگ معادن در آذربایجان شرقی اجرا می شود

   طرح مانیتورینگ معادن در آذربایجان شرقی اجرا می شود

   جلسه هماهنگی اجرای طرح مانیتورینگ معادن استان با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان شرقی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی ، حسین نجاتی رئی سازمان صنعت معدن و تجارت استان در این جلسه گفت : با توجه به اینکه استان آذربایجان شرقی به لحاظ میزان ذخیره مواد معدنی مستعدترین استان کشور است لذا صیانت از این انفال عمومی از اهم رسالت‌های این سازمان است لذا عملیات اجرایی طرح مانیتورینگ معادن استان با تأکید بر این رسالت مهم، بایستی هرچه سریعتر آغاز گردد.

   نجاتی افزود: با توجه به تأکیدات مکرر استاندار آذربایجان شرقی مبنی بر استفاده از تکنولوژی‌های نوین در بخش معدن، تمامی دستگاه ها و بخش خصوصی بایستی در این زمینه همکاری کافی را داشته باشند و اجرای این طرح تاثیر بسزایی بر بهبود کیفیت، دقت و سرعت نظارت بر فعالیت های معادن در یک بستر نوین مبتنی بر دانش روز خواهد داشت.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی تاکید کرد: در مرحله اول بایستی معادن بزرگ استان شناسایی گردد و اقدامات لازم جهت مانیتورینگ آن‌ها انجام پذیرد و متعاقباً سایر معادن استان نیز در دستور کار باشد.

   در ادامه مهندس شکوری مدیر عامل مخابرات استان با اشاره به اهمیت تامین برق در معادن جهت اجرای این طرح گفت: با توجه به اهمیت موضوع و شرایط فنی مختلف در هر معدن، پروسه‌های متعددی جهت اجرای این طرح قابل برنامه‌ریزی است و مخابرات استان آمادگی فنی لازم را جهت اجرای این طرح بر مبنای زیرساخت‌های پیش بینی شده بویژه فیبر نوری و ارتباطات رادیویی خواهد داشت.

   در ادامه مهرانگیز رحمانی معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان گفت : با توجه به تنوع معادن استان، در مرحله اول 46 معدن جهت اجرای این طرح شناسایی شده است که طبق برنامه ، ابتدا معادن مهم و بزرگ از میان این 46 معدن مانیتور خواهند شد و در این خصوص آماده هرگونه همکاری با شرکت مخابرات استان هستیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,852,803
تعداد بازدید امروز : 861
آخرین به روزرسانی : 10:46  1397/09/24
Page created in 3.6983630657196 seconds.
memoryUsage : 47710Kb