جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • ظرفیت تولید آرد آذربایجان شرقی افزایش می یابد

   ظرفیت تولید آرد آذربایجان شرقی افزایش می یابد

   ظرفیت تولید آرد آذربایجان شرقی افزایش می یابد

   رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : با توجه به تعداد و توان واحدهای آردسازی ، ظرفیت این بخش از تولید قابل افزایش است .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی حسین نجاتی عصر دیروز در آخرین جلسه کارگروه آرد و نان استان در سال ۹۶ در حضور معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری افزود : در حال حاضر 25 واحد آردسازی در استان فعال است که بیانگر توان تامین آرد مورد نیاز داخل کشور و بازارهای صادراتی است .

   وی همچنین با اشاره به اقدامات انجام گرفته در حوزه آرد و نان استان در سال 96 ادامه داد : ارتقای کیفیت و سالم سازی فضای تولید نان در استان به خصوص شهر تبریز در اولویت اقدامات انجام گرفته در حوزه آرد و نان است

   وی تامین سلامت جامعه و تضمین آن را مهمترین رویکر کارگروه در سال 96 عنوان نمود و اظهار داشت : امنیت غذایی شهروندان با هیچ چیز دیگر قابل معامله نیست و در این کارگروه تصمیم های گرفته شده بر همین اساس بوده است .

   نجاتی در ادامه به یکی از مصوبات قبلی کارگروه مبنی استراحت 10 تا 15 روزه آرد تولیدی در واحدهای آردسازی اشاره کرد و گفت : همه کارخانجات موظف به تامین استراحت آرد تولیدی بعد از کیسه گیری هستند ؛ که در صورت عدم رعایت موجب کاهش کیفیت نان خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,091,580
تعداد بازدید امروز : 1,465
آخرین به روزرسانی : 21:56  1397/12/28