جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • تحقق شعار سال ۹۷ در شهر اولین ها

   تحقق شعار سال ۹۷ در شهر اولین ها

   تحقق شعار سال ۹۷ در شهر اولین ها

   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : مردم شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی در تحقق شعار سال ۹۷ مبنی بر حمایت از کالای ایرانی پیشگام هستند.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی حسین نجاتی ضمن تبریک فرارسیدن فصل بهار و سال ۱۳۹۷ به تمامی اقشار جامعه بویژه صنعتگران و مدیران واحدهای تولیدی ، اصناف و تجار ، تشکیل برخی از پویشهای مردمی نظیر اقدام کفاشان تبریزی و عدم فروش کفش های خارجی و قاچاق را نمونه ای از دهها حرکت مردم محور شهروندان تبریزی در حمایت از کالای ایرانی و ملی عنوان نمود .
   وی ادامه داد : مردم این خطه از کشور اسلامی همواره در همه عرصه ها پیش گام بوده و هنوز هم خود را در صف اول حمایت و پشتیبانی از آرمانهای بلند انقلاب می دانند .
   وی ابراز امیدواری کرد : با توجه به وجود زمینه های خوب فرهنگی در استان ، تحقق اصل اساسی اقتصاد مقاومتی که حمایت از کالای ایرانی است ؛ دور از دسترس نیست .
   نجاتی گفت : دو وجه تحقق شعار امسال تولید کنندگان و مصرف کنندگان هستند که اولی با تولید با کیفیت و رقابت پذیر و دومی با خرید کالای ایرانی همراه با تعصب ، چرخه های اقتصاد را می چرخانند و مسولین نیز در همه رده ها ، در کنار هر دو وجه یاد شده ، زمینه و بستر این حرکت را مهیا می سازند .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,091,555
تعداد بازدید امروز : 1,440
آخرین به روزرسانی : 21:56  1397/12/28