جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • اولین کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی در تبریز آغاز بکار کرد

   اولین کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی در تبریز آغاز بکار کرد

   اولین کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی در تبریز آغاز بکار کرد

   اولین کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی پیش از ظهر امروز و با حضور مسولان ملی و استانی ، مدیران واحدهای صنایع معدنی و دانش پژوهان صنعت برق ، با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی و همچنین دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز آغاز بکار نمود .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی این کنفرانس با هدف تلفیق دانش مهندسی برق و جهت‌ دهی پژوهشگران این عرصه به سمت توسعه معدن و صنایع معدنی برای اولین بار در کشور و با حضور بیش از ۲۵۰ نفر از فعالان حوزه معدن و دانش‌پژوهان و محققان دانشگاه های صنعتی شریف ، اصفهان و کرمان ، خواجه نصیرالدین طوسی ، دانشگاه سراسری زنجان و ارومیه در محورهایی نظیر مانیتورینگ معادن ، تکنولوژی‌های نوین اکتشافات بدون حفاری ، ممیزی انرژی در صنایع معدنی ، استفاده از انرژی‌های پاک در معادن دوردست و همچنین تکنولوژی های نوین ارتباطی در معادن دوردست در مواقع بحرانی و در معادن زیرزمینی برگزار می شود .

   گفتنی است از یک ۱۲۵ مقاله رسیده به دبیرخانه کنفرانس ۲۰ مقاله برتر جهت سخنرانی علمی و کارشناسی انتخاب و طی امروز و فردا در 4 سالن مجزا واقع در دانشکده برق و کاپیوتر دانشگاه تبریز ارائه خواهدشد .

   شایان ذکر افتتاح طرح مانیتورینگ معادن استان به منظور نظارت برخط و سریع نحوه فعالیت معادن با همکاری سازمان صنعت و شرکت مخابرات استان ، با حضور استاندار آذربایجان شرقی از محل کنفرانس و برقراری ارتباط تصویری با مجتمع مس سونگون ورزقان از جمله برنامه های جنبی مراسم افتتاحیه این کنفرانس بود .

   همچنین "مجید خدابخش" استاندار آذربایجان شرقی پس از افتتاح طرح مانیتورینگ معادن با حضور در نمایشگاه توانمندیهای معدنی استان از نزدیک در جریان فعالیت صنایع مختلف معدنی استان قرار گرفت . این نمایشگاه در 10 غرفه ، یکی از برنامه های جنبی کنفراس بشمار می رود .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,930,745
تعداد بازدید امروز : 1,584
آخرین به روزرسانی : 12:30  1397/10/28