جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • تأمین مایحتاج عمومی مردم اولویت اول تولیدکنندگان

   تأمین مایحتاج عمومی مردم اولویت اول تولیدکنندگان

   تأمین مایحتاج عمومی مردم اولویت اول تولیدکنندگان

   نجاتی : تولید کنندگان و واحدهای صنعتی استان تامین مایحتاج ضروری شهروندان را در اولویت برنامه های خود قرار دهند .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان شرقی روز گذشته نشست مشترک مدیران سازمان و صاحبان صنایع غذایی و بسته بندی استان با هدف بررسی وضعیت فعلی مایحتاج عمومی و ضروری استان بویژه در زمینه موادغذایی و همچنین تأمین اقلام ضروری برگزار شد .

   در این نشست ضمن تقدیر از تلاش تولیدکنندگان صنایع غذایی فعال در استان و تبیین و تشریح شرایط فعلی عرضه محصولات غذایی و تأمین مایحتاج عمومی مردم بر ضرورت تعامل و مساعدت هر چه بیشتر تولیدکنندگان برای گذر از شرایط کنونی بازار و وضعیت اقتصادی کشور تأکید شد .

   حسین نجاتی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت نیز در این جلسه مدیریت روند تولید و توزیع را مهم دانست و گفت : در این راستا ارتباط تنگاتنگ و دلسوزانه واحدهای تولیدی و فروشگاهی بسیار حائز اهمیت است .

   وی همچنین از تأمین و رفع کمبود برخی اقلام ضروری بویژه برنج و روغن در فروشگاه های بزرگ استان خبر داد و اظهار داشت : فروشگاه های بزرگ می توانند با مراجعه به تولیدکنندگان کالاهای ضروری استان نسبت به تأمین محصولات مورد نیازمردم اقدام کنند.

   نجاتی پیگیری رفع برخی موانع پیش رو در زمینه حمل و نقل و تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی را از دیگر اقدامات سازمان برشمرد و از تلاش سازمان در جهت پشتیبانی از واحدهای تولیدی بویژه رفع سایر مشکلات در حوزه گمرک ، تأمین فولاد مورد نیازصنایع بسته بندی از بورس ، تغییرتعرفه صادرات محصولات ضروری ، جلوگیری از خروج اقلام و مواد اولیه تولید کنندگان به خارج از کشور با هماهنگی سایر دستگاه های مربوطه خبرداد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,097,896
تعداد بازدید امروز : 307
آخرین به روزرسانی : 09:56  1398/01/05