جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • تشکیل 4 پرونده قاچاق محصولات دخانی به ارزش 29 میلیارد ریال در آذربایجان شرقی

   تشکیل 4 پرونده قاچاق محصولات دخانی به ارزش 29 میلیارد ریال در آذربایجان شرقی

   تشکیل 4 پرونده قاچاق محصولات دخانی به ارزش 29 میلیارد ریال در آذربایجان شرقی

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت : تشدید بازرسی ها و مبارزه با قاچاق محصولات دخانی در سطح عرضه و همچنین توزیع کنندگان محصولات دخانی منجر به تشکیل 4 فقره پرونده گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه به ارزش بیش از 29 میلیارد ریال در 6 ماهه نخست سال جاری شد .

   به گزارش روابط عمومی استان آذربایجان شرقی اسماعیل عطاپور ضمن تشریح اقدامات نظارتی در خصوص مبارزه با قاچاق محصولات دخانی افزود : در 6 ماهه اول سالجاری ضمن انجام بیش از 9 هزار مورد بازرسی در زمینه کشف کالای قاچاق ، بیش از 265 هزار نخ سیگار قاچاق کشف و ضبط شد .

   وی ادامه داد : مطابق قانون و ضوابط مربوطه ، در حال حاضر توزیع محصولات دخانی با ۳ نوع مجوز سراسری ( کشوری ) , مجوز استانی و پروانه خرده فروشی صورت می‌گیرد .

   وی با اشاره به صدور و تمدید 32 مجوز توزیع کالای دخانی استانی از اول سال 97 در سطح استان خاطر نشان کرد کرد : عرضه و فروش سیگار و محصولات دخانی بدون مجوز ، قاچاق محسوب می شود و علاوه بر برخورد قانونی ، اقلام یاد شده به عنوان قاچاق ، ضبط و مشمول جرایم مربوطه موضوع تخلف توزیع خارج از شبکه مجاز خواهد بود.

   عطاپور با اشاره به شماره تلفن 124 سازمان به عنوان پل ارتباطی حوزه نظارت وبازرسی با شهروندان گفت : هموطنان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سطح بازار مراتب را جهت بررسی به این سازمان اطلاع دهند .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,097,949
تعداد بازدید امروز : 360
آخرین به روزرسانی : 09:56  1398/01/05