جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • دریافت بیش از 5 هزار 700 مورد گزارش مردمی از ابتدای سال تا پایان مهر 97

   دریافت بیش از 5 هزار 700 مورد گزارش مردمی از ابتدای سال تا پایان مهر 97

   دریافت بیش از 5 هزار 700 مورد گزارش مردمی از ابتدای سال تا پایان مهر 97

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : در 7 ماهه منتهی به پایان مهر سالجاری بیشاز 5 هزار و هفتصد مورد گزارش مردمی از طریق سامانه 124 سازمان دریافت شده است .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اسماعیل عطاپور افزود : پس از بررسی این تعداد گزارش ، 813 فقره پرونده تشکیل و جهت صدور حکم به تعزیرات حکومتی استان ارسال و حدود 409 مورد نیز قبل از تشکیل پرونده منجر به مصالحه بین طرفین شد .

   وی ادامه داد : این تعداد گزارش از طریق گزارش‌های عموم مردم و ناظران افتخاری دریافت شده است که شامل دو بخش کالایی و خدماتی است .

   وی ‌بیشترین عناوین شکایتهای دریافتی را گرانفروشی ، عدم درج قیمت ، کم فروشی و تقلب و نیز اجرایی نکردن تعهدات در شبکه‌ عرضه‌ کالا برشمرد .

   عطاپور اظهار داشت : در راستای نظم‌دهی و انسجام‌بخشی بیشتر به فرآیند تنظیم بازار و نظارت گسترده‌تر بر مراکز ذخیره‌سازی و نگهداری کالا، انبارها ، سردخانه‌ها و جایگاه‌های توزیع کالا و عرضه‌ خدمات ، بازرسی‌های مستمر توسط بازرسان این سازمان در طول سال در مرکز استان و شهرستان های تابعه انجام می‌شود .

   معاونننظارت و بازرسی سامان صنعت معدن و تجارت استان گفت : شهروندان می‌توانند هرگونه تخلف مشهود از قبیل گرانفروشی ، کم‌ فروشی ، تقلب ، احتکار ، اخفا و امتناع از عرضه کالا، عدم صدور فاکتور خرید و دیگر تخلفات صنفی و غیر صنفی را از طریق تماس با تلفن 124 به ستاد خبری مستقر در ادارات صنعت، معدن وتجارت شهرستانها گزارش کنند تا در اسرع زمان رسیدگی شود .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,091,560
تعداد بازدید امروز : 1,445
آخرین به روزرسانی : 21:56  1397/12/28