جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • تشکیل 16 پرونده تخلفاتی برای شرکت های آسانسور در آذربایجان شرقی

   تشکیل 16 پرونده تخلفاتی برای شرکت های آسانسور در آذربایجان شرقی

   تشکیل 16 پرونده تخلفاتی برای شرکت های آسانسور در آذربایجان شرقی

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گفت : در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه ی خدمات فروش و پس از فروش آسانسور در 8 ماهه سالجاری 16 مورد پرونده تخلف صنفی برای شرکتهای فعال در استان تنظیم شد .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اسماعیل عطاپور افزود : در این مدت پس از دریافت تعداد 75 فقره شکایت و گزارش مردمی در بخش خدمات فروش و پس از فروش آسانسور و رسیدگی به آنها برای 16 مورد پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از سه میلیارد و پانصد میلیون ریال با عناوین تقلب در کسب ، عدم ایفای تعهد در قبال مصرف کننده و گرانفروشی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شد .

   وی ادامه داد : همه موارد شکایات توسط کارشناسان و بازرسان معاونت بررسی و ضمن تشکیل پرونده برای متخلفین ، 22 فقره شکایت نیز پس از دعوت از طرفین و بررسی کارشناسی موضوع منجر به رضایت شاکی و مختومه شدن پرونده ها گردید که نزدیک به 5 میلیارد ریال در حق شکات عودت و احقاق حق شده است.

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت اظهار داشت : در 8 ماهه امسال به بیش از 30 مورد استعلام در خصوص صدور پروانه یا تمدید آن برای شرکتهای آسانسور جهت طراحی و مونتاژ پاسخ داده شده است .

   وی از عزم جدی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای برخورد با تخلفات حوزه خدمات پس از فروش خبر داد و گفت : شهروندان می توانند در این خصوص هرگونه گزارشات و شکایات احتمالی خود راز ار طریق ستاد خبری 124 اطلاع داده و یا بصورت حضوری به معاونت نظارت و بازرسی سازمان مستقر در تبریز ، بلوار 29 بهمن ، روبروی خیابان جام جم اعلام کنند .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,097,953
تعداد بازدید امروز : 364
آخرین به روزرسانی : 09:56  1398/01/05