جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان آذربایجان شرقی(آزمایشی)

استان آذربایجان شرقی
   
 
  • آخرین وضعیت تولید، تأمین و توزیع اقلام اساسی در استان بررسی شد

   در نشست کمیسیون تنظیم بازار استان به ریاست استاندار؛

   آخرین وضعیت تولید، تأمین و توزیع اقلام اساسی در استان بررسی شد

   آخرین وضعیت تولید، تأمین و توزیع اقلام اساسی و مورد نیاز مردم در بازار در نشست کمیسیون تنظیم بازار استان به ریاست استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی پیش از ظهر امروز و در جلسه تنظیم بازار استان گزارش سازمان‌های مسئول در خصوص تولید، تأمین و توزیع اقلام اساسی و محصولات کشاورزی مورد نیاز مردم در بازار و همچنین روند تأمین و توزیع میوه شب عید ارائه و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   دکتر محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی نیز در این نشست بر ایجاد شبکه و سیستم جامع توزیع در سطح ملی و استانی تأکید کرد و گفت : تحریم‌ها فرصتی برای شبکه‌سازی در زمینه توزیع کالاهای اساسی است.

   وی با اشاره به توزیع برخی از اقلام اساسی با قیمت پائین در بازار اظهار داشت : بخش عمده این اقلام بین اقشار نیازمند توزیع می‌شود و باید نظارت جدی صورت گیرد تا حاشیه‌ها مانع از توزیع مناسب آنها نشود.

   استاندار آذربایجان شرقی افزود: توزیع اقلام اساسی در هفته‌های اخیر، تاثیر ملموسی بر وضعیت بازار نداشته و این نشان می‌دهد که در کیفیت توزیع نیز باید دقت شود.

   وی با اشاره به اینکه بخشی از گرانی‌ها ناشی از جو روانی است، افزود: تأمین کالاهای اساسی در اولویت نخست است و در مورد قیمت کالاها نیز باید از روش‌هایی که موجب افزایش قیمت و ملتهب شدن بازار می‌شود خودداری شود.

   پورمحمدی اضافه کرد: اگر نهاده‌ها و مواد اولیه تولید قیمت مشخص داشته باشد می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت کالاهای نهایی نیز مشخص باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,233,632
تعداد بازدید امروز : 386
آخرین به روزرسانی : 10:15  1398/03/01